Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brunetki czy blondynki...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-22, 11:14   #46
pluszynka
Rozeznanie
 
Avatar pluszynka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: mazowieckie/ czasem Warszawa
Wiadomości: 716
Dot.: Brunetki czy blondynki...

Jasne że to co masz na głowie (albo to że nie masz niczego) najważniejsze nie jest, ale też nie da się ukryć że wygląd był i jest bardzo ważny. Co do koloru włosów - uwielbiam takie, które są nasycone, błyszczące, zdrowe - kolor każdy Miałam rude, bakłażanowe, fioletowe, jasny blond, średni, ciemny brąz. Większość życia spędziłam jako blondynka - dziś mam ciemne i chce żeby takie zostały Choć są osoby, które z uporem maniaka mówią, że w blondzie było mi ładniej. Dla każdego coś innego - zawsze podobały mi się bardziej brunetki, choć blond balejaż mojej siostry budzi we mnie zazdrość . Jak już się koncentrujemy tak na włosach - to boli mnie fakt, że za bardzo swoje przyciemniłam i żeby zrobić balejaż w ciepłych brązach muszę czekać 2 miesiące na zejście farby (czyli święta i sylwester w spranym kolorze) - i takich włosów nie znoszę!!!!!! A tak off topic (a może i nie off) fajnie jest móc tak się 'zetykietkować' - blondynka, brunetka, zdrowo jest gdy się identyfikujemy z tym jak wyglądamy, gdy lubimy to co mamy a jeśli do tego potrafimy docenić różnorodność, piękno innych ..... jesteśmy IDEALNE
pluszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując