Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-23, 11:06   #1604
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio weszłam w posiadanie i meteorków (Mythic) i PI i stwierdzam, że te dwa pudry dają dwa różne efekty! Ja ogólnie nie przepadałam dotychczas za jakimkolwiek rozświetleniem na twarzy, to przez wizaz.pl stwierdziłam, że może jednak rozświetlacz nie taka znowu zła sprawa!
Meteoryty mnie zachwyciły - bardzo mi się podoba ich zapach (cukierkwo różany...nie umiem go określić.) Ale bardzo też podoba mi się efekt jaki dają. No bo rzeczywiście nie zostawiają bombki na twarzy - minimalne drobinki zostają gdzieniegdzie tak że efekt subtelnego rozświetlenia jest, ale całą reszta buzi jest ładnie zmatowiona, zaczerwienienia zatuszowane. Bardzo podoba mi się mat jaki daje ten puderek.

PI też mnie zachwyciło - pomijam fakt, że mimo, że "unboxed" wszystko było z pudrem wporządku - nieużywany ani nic - po prostu bez pudełka. data produkcji 2006, więc się zgadza. Zapakowany w świąteczny papier. Jestem bardzo zadowolona. A efekt - w odróżnieniu od Mythic które nakładam delikatnie na całą twarz - PI daję tylko na kości policzkowe. PIękny blask!!!

Na mnie przynajmniej te dwa pudry dają zupełnie inny efekt. uwielbiam oba!
a powiedz jeszcze jaką masz cere? jasną? ciemną? bo zastanawiam się, czy te meteoryty nie będą rozbielać?
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora