Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sylwestrowa propozycja 3- brokaty :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-29, 19:45   #9
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Sylwestrowa propozycja 3- brokaty :)

Cytat:
Napisane przez biedroneczka Pokaż wiadomość
Piękny makijaż
dziękuje ślicznie

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Świetny makijaż, niby delikatny w stonowanych kolorach, ale dobrze podkreślający Twoją urodę
dziękuje Ci pięknie

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Cytat:
Napisane przez daruma Pokaż wiadomość
świetny najlepsza z sylwestrowych propozycji!

ten healthy mix w lewym górnym rogu to korektor czy próbka podkładu? jeśli podkład to - warto kupić? bo planuje zakup (pod wpływem opinii na kwc) ale nigdzie nie mogę dostać próbek (na allegro są taniutkie próbki ale tylko bardzo ciemne kolory) a szkoda żeby pełnowymiarowe opakowanie miało się zmarnować;/

edit: coś mnie podkusiło i sprawdziłam allegro i ...upolowałam próbkę, a wystawione są tylko 2 sztuki w jasnym kolorze juhuu ;D
dziękuje pięknie, ciesze się, że Ci się podoba To korektor i całkiem porządny, ale da się bez niego żyć Super, że udało Ci się upolować, daj znać jak się sprawuje

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Super kochana bardzo mi się podoba ta propozycja.
dziękuje Ewe kochana

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
najlepsza propozycja super!
gio dziękuje kochana! Ciesze się bardzo!
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując