Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-17, 08:36   #2871
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Jeej, tak myślałam, że kosmetyki do włosów to będzie "to" Choć skoro mówisz, że szampon jest taki rzadki to u mnie zniknąłby w mgnieniu oka Ale czekamy na efekty końcowe
Dziewczyny i zachwyt zniknąłWłosy po całkowitym wysuszeniu mam takie ciut gorsze niż zawszetak jak były mokro-suche to rewela,bo były tak delikatne jak włoski mojej kruszynki.Takie piękne,dzieciowe włoski,ale już tego efektu nie madobrze,że z tej całej radości nie kliknęłam na szampon i odżywkę.Dobrze,że mam próbki jeszcze na parę razy to zobaczę jeszcze co i jak.Chociaż na usprawiedliwienie tych kosmetyków mam to,że to są całkiem naturalne produkty i po przejściu na takie z nienaturalnych włos ma prawo być tymczasowo w gorszej kondycji.Nie spisuję ich na straty absolutnie-po jakimś tygodniu,dwóch mogę myślę wydać obiektywną opinię.

cameron ja myślę,że spokojnie możesz sobie strzelic ten olej z róży-ja bym się tym co oni o trądziku napisali nie przejmowała.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora