Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-01, 20:30   #3901
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
z tego co wiem, to sudocrem jest na parafinie/wazelinie czy tym podobnych... baaaardzo duze prawdopodobienstwo zapychania...
Dziękuję Ci bardzo Nie stosuję już sudocremu wróciłam do kremu ogórkowego Ziaji i nic się na razie nie dzieję, więc pewnie przyczyną zapchania był sudocrem. Chociaż jedna z dziewczyn napisała, że ten krem ogórkowy też może zapychać, ale najwidoczniej na mnie tak nie działa, zobaczymy po dłuższym stosowaniu. Mam nadzieję, że mnie nie zapcha, bo jak na razie ładnie zaczyna rozjaśniać mi skórę, a na tym mi zależało ze względu na przebarwienia.
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Jej funkcja jest przyspieszania gojenia ran - wysusza i działa bakteriostatycznie. Wg mnie pomoże zlikwidować i zagoić jakieś wulkany szczególnie rozdrapane/wycisnięte
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź

Zaczęłam używać po niezbyt miłych doświadczeniach z sudocremem (zapchał mnie strasznie i pojawiło się więcej pryszczy). Po 3 dniach moja buzia wygląda dużo lepiej, tak jakby nawet pory się zwęziły. A możesz mi jeszcze powiedzieć, czy ma coś w składzie takiego co rozjaśni przebarwienia? Na innych forach znalazłam opinie, że rozjaśnia blizny po trądziku.

Pozdrawiam

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Raczej nie powninie zapchać, dwa popularne zapychacze (olej min. wbrew pozorom nie zapycha jakoś strasznie) są tak naprawde na końcu,za wszystkimi nawilżaczami i emulgatorami, a obok alantoiny, która musi miec malutkie stężenie[COLOR="Silver"]
Dziękuję
A możesz mi jeszcze powiedzieć, czy to prawda, że witamina A i E mogą rozjaśnić przebarwienia? Ten krem (Alantandermoline) jest własnie z tymi witaminami i nie wiem, czy dobrze gdzieś na forum wyczytałam.

Pozdrawiam
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora