Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kształt twarzy i jej korekcja - jaki mam kształt twarzy - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-17, 15:48   #527
elfilium
Raczkowanie
 
Avatar elfilium
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 45
Dot.: Jaki mam kształt twarzy?

1. Zmierz twarz wzdłuż pomiędzy kościami policzkowymi. Zapisz pomiar na kartce papieru.

2. Zmierz wzdłuż linii szczęki od najszerszego punktu, do najszerszego punktu. Zapisz pomiar.

3. Zmierz wzdłuż twojego czoła w najszerszym punkcie. Generalnie najszerszy punkt będzie gdzieś w połowie drogi pomiędzy brwiami a linią włosów. Zapisz pomiar.

4. Zmierz długość od linii włosów, do dolnej części podbródka.

Twarz owalna – długość twarzy odpowiada półtorej szerokości. Twarz owalna może się zmieniać w wyniku zyskania bądź utraty wagi, a także wraz z wiekiem. Powszechne jest, że osoby posiadające klasyczną owalną twarz mają drobne rysy twarzy.

Twarz okrągła – Jeśli masz twarz okrągłą, Badzie ona tak szeroka, jak jest długa. Różnice między długością i szerokością mogą sięgać maksymalnie od 1-2cm.

Podłużna/prostokątna
– twarz dłuższa niż szersza.

Twarz w kształcie serca
– wąska w okolicach szczęki, szersza tam gdzie czoło i kości policzkowe.

Kwadratowa – jeśli twoja twarz ma Kształt kwadratowy, twoje czoło, linia szczęki oraz kości policzkowych mają prawie równą szerokość.

Trójkątna
– szersze czoło, które zwęża się stopniowo ku delikatnie spiczastej bądź zaokrąglonej brodzie.

Twarz w kształcie diamentu – szerokie policzki, wąskie czoło oraz linia szczęki. Czasami spiczasta Broda.

Gruszka – Szeroka Broda z wąskim czołem

Mi wychodzi diamentowa, wg obliczeń. Ani gruszka, ani owal. Mam szerokie polika ale nie szczękę
elfilium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując