Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wszystko na temat BB Cream - cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-03, 17:48   #4987
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Hej dziewczyny, chciałam zapytać Was, czy wszystkie kremy BB, których używałyście, wchodziły Wam w zmarszczki/fałdy skórne pod oczami i brzydko je podkreślały? Bo każdy krem BB, którego używam to robi, mimo że moja skóra trzyma się świetnie i nie mam jeszcze zmarszczek ale takie coś mnie postarza i muszę co jakiś czas patrzeć w lustro i rozcierać krem pod oczami i wdłuż linii nosowo-wargowej :/ Trochę mnie to denerwuje.... I nie nakładam kremu tonami, jedynie cienką warstwę.

Póki co, BioEssence 10in1 jest dla mnie najlepszy - świetny odcień, świetnie zakrywa zaczerwienienia, nie zapycha, leczy moją skórę i ściąga pory.
Lioele Beyond the Solution jest wściekle żółty i totalnie mi nie pasuje, kiepsko kryje i bardzo podkreśla skórki.
Missha Perfect Cover - bardzo liczyłam na ten krem ale po zamówieniu próbki i użyciu kremu póki co tylko przez 2 dni pod rząd bardzo się rozczarowałam - strasznie zapycha i niestety nie przykrywa zaczerwienionych miejsc tak świetnie, jak BioEssence, musiałam tym ostatnim poprawić takie miejsca.

Zostały mi jeszcze do przetestowania Skinfood grzybkowy i Missha Signature Real Complete BB cream.

Cytat:
Napisane przez Alishia Pokaż wiadomość

Ale powrócił problem jakim filtrem się smarować pod kremy bb, polecacie coś dziewczyny ?

Na lato potrzebuję stabilnego filtra 50, ale nie chcę rezygnować z równego kolorytu i matowej cery.
Ja właśnie 2 miesiące temu znalazłam swój ideał po długich i desperackich poszukiwaniach - jako że mam cerę tłustą, po godzinie każdy krem przeciwsłoneczny świecił się na mojej twarzy, jak nie powiem co a w dodatku wszystkie były gęste i miały chemiczny, metaliczny 'posmak', który jakoś zawsze czułam w ustach :/
W kwietniu zamówiłam sobie japoński Hada Labo UV SPF 50/PA +++ Moist Emulsion - jest to 1) super lekka, wodnista baza pod podkład lub krem BB/2) emulsja nawilżająca z kwasem hialuronowym/ 3) sun blocker w jednym - jest po prostu ge-nial-ny! Nawet w upale po kilku godzinach moja twarz w ogóle się nie świeci i ma taki zdrowy blask (nie mylić z tłustym błyszczeniem ). Nie zapycha, pięknie (bardzo delikatnie) pachnie (ten zapach kojarzy mi się z wakacjami...) i świetnie chroni przed słońcem, a moje kremy BB spokojnie wytrzymują i 9 godzin na nim bez poprawek ^^ Naprawdę polecam.

Edytowane przez chiao
Czas edycji: 2012-06-03 o 19:06
chiao jest offline Zgłoś do moderatora