Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-11, 10:54   #1126
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Przed chwilą dostałam swoje skromne zamówienie ze sklepu skarbiec-natury.pl Bardzo fajny sklep, bardzo dobry kontakt ze sklepem i błyskawiczna przesyłka. Polecam

- dezodorant szałwiowy Dr Hauschka
- maseczka oczyszczająca Dr Hauschka
- krem kryjący Providy

Do tego dostałam 3 próbki - krem do rąk Hauschki i próbki AnneMarie Borlind (swoją drogą te rzeczy mają okropne składy)

Sklep dołącza też fajną karteczkę z podziękowaniem i informacją kto pakował przesyłkę. Miły gest

relacjonuj nam proszę jak się deo sprawuje
też mam różne próbki amb ale ich nie tykam bo mają jedną podstawową wadę - za długie i zbyt skomplikowane składy

chciałam Wam napisać, że chwalę sobie ostatnio olej z amarantusa
z zapachu to nic specjalnego - olejowy, lekko czymś zajeżdża
ale za to bardzo ładnie nawilża gdy się czymś przesuszę (za długo potrzymam glinke lub maseczkę Anuli)
mam cerę bardzo tłustą a on się całkiem fajnie wchłania, oczywiście zostawia lekki glow, ale taki niezbyt tłusty
gdy skóra jest ściągnięta od razu po nałożeniu czuje jak wsiąka i rozluźnia wszystko co spięte
może i wiele olejów to potrafi ale w moim przypadku ten jest lepszy od innych - godny wypróbowania

przyszły moje edeemki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sample edm.jpg (102,1 KB, 37 załadowań)
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora