Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-23, 11:01   #628
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Pierwsza mysl to revlon
Tani ale naprade podchodzilam do niego sceptycznie a jestem zachwycona
Powiem Ci, że Revlon może być za ciężki dla mnie

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Stara mogę Ci polecić bo go uwielbiam ale do Healthy mix bym go chyba nie porównała, krycie ma raczej mocniejsze ale jest za to bardzo trwały, u mnie od rana aż do demakijażu czyli wieczór

Poziomko a co z Mineralize Moisture MACa ? dalej jesteś zadowolona ? czy on jest trwały ??




uśmiałam się Dziewczyny z tymi kajdankami dzięki bo mam dobry humor z rana
Dzięki wielkie! Pomyślę o nim

Kochana Mineralize cały czas używam i lubię, jednak on daje bardzo mokre wykończenie, nawet nie glow a takie tłuste troche i zawsze pudruję go później Skinfinishem Natural żeby tą mokrość zniwelować no i trochę to ciężkawo wygląda bo tego pudru muszę nałożyć sporo... No i przeszkadza mi w nim to, że jak dotknę twarzy to zostaje na paluchu A po jakimś czasie się świecę choć mam skórę normalną..

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Czyli potrzebujesz podkładu który zastyga na buzi. Powiem tak ostatnio robiłam testy Guerlain tenue de perfection no i niestety ładnie wygląda na buzi przez godzinę, później robią się plamy i jakoś znika z twarzy .
Nude miałam ale on nie ma matowego wykończenia, nie zastyga i może się ścierać. Używam teraz stara i kocham go miłością wielką . Niech sobie piszą co chcą, nałożony cienką warstwą beauty blenderem nie da żadnej maski i nigdzie nie powłazi, zakrywa tez dobrze ale nie robi maski- nie ściąga cery, nie zapycha jej absolutnie.
Uuuuu to mnie rozczarowałaś tym Guerlainem...

Kurcze wszystkie jesteście za Starem Muszę nad nim pomyśleć, dzięki wielkie
010 jest jaśniejsze nić 021?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora