Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-17, 12:43   #3803
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5068935 9]Never, dzieciaku My tu chyba wszystkie starsze od Ciebie, a młodo się czujemy. Weź daj spokój z tą 'starą torbą', bo oberwiesz [/QUOTE]



Dziewczyny, sytuacja każdej z Was ma swoje plusy i minusy Trzeba znajdować plusy
U mnie w życiu jest tak, że nie mam jeszcze 30tki, mam już syna i obecnie jestem w ciąży. A ojca dzieci pogoniłam... Choć kochałam go nad życie...
Trzymam się, bo co mam zrobić - nie chcę żyć do końca życia z "niereformowalnym" egoistą... Stwierdziłam, że większą krzywdę zrobię dzieciom jeśli będę z ich ojcem, bo wykończę się przy nim psychicznie i będę złą matką.
Teraz, gdy go nie ma, czuję, że oddycham, że pozbyłam się balastu...
Jestem lepsza, szczęśliwsza Jako kobieta, jako matka.
Chcę donosić ciążę Zapewnić wszystko dzieciom. Mam dla kogo żyć.

Każda z nas znajdzie swoje "CELE" w życiu, a jeśli ich narazie nie ma, to czemuś ten "wolny czas" ma służyć. Także odnajdujcie pozytywy - każdy jest szczęśliwy tu i teraz, tylko musi to szczęście zauważyć.
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora