Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Efekty olejowania paznokci / część 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-23, 15:45   #3789
rombek
Wtajemniczenie
 
Avatar rombek
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Kraina Lodu
Wiadomości: 2 758
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Loonita -

Dziewczyny kupiłam teraz na promocji w Rossie Magic Rose - skład ma bardzo okej. Planuje do wkomponować w mieszankę do olejowania.

Skład: Rosa Canina (Rosehip) Fruit Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, BHA, Benzyl Salicytate, Citronellol, Euqenol, Geraniol, Hudroxycitronellal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Parfum (Fragrance), Linalool
Też kupiłam olejek evree, tylko że inną wersję, nakładam na twarz i paznokcie. Też jestem ciekawa, jak się sprawdzi
Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość


Ile razy dziennie smarujecie swoje pazurki olejami?



Dziękuję, jak podrosną to muszę się wybrać do kosmetyczki, żeby mi nadała kształt
Za każdym razem, jak jadę autobusem, i na noc czyli co najmniej trzy A tak, to jak wyjdzie, jak mam akurat możliwość, to smaruję.

Cytat:
Napisane przez Kiciunia888 Pokaż wiadomość
Podpinam się pod pytanie - ostatnio używam czerwieni, czerwieni oraz czerwieni i chociaż używam bazy (GR Smoothing Base) to paznokcie łapią pigment...

Od olejowania mam minimalnie bielsze końcówki, marzę o takich śnieżnobiałych, jak przy frenchu - chociaż nie wiem po co mi one, skoro i tak noszę króciutko spiłowane paznokcie, bo takie najbardziej lubię. Wczoraj zakupiłam olej awokado i odżywkę Agda Plus z keratyną, jestem ciekawa jak się sprawdzą
U mnie awokado pięknie wybiela, jest niezastąpiony pod tym względem
__________________
rombek jest offline Zgłoś do moderatora