Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - metamorfoza i porady
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-11-25, 14:16   #10
r_ewolucja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 11
Re: metamorfoza i porady

dziekuje za wszystkie porady z tego co czytam to niektore zaczelam stosowac juz wczesniej, po uwaznej lekturze wizazu http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gifi powoli widac efekty chodzi wlasnie glownie o brwi no coz... czlowiek mlody i glupi byl to sobie narobi szkody poprzez zabawy pencetka... a teraz przed studniowka nalezy je jakos naprawic tak wiec brwi juz 'zapuszczam' najgorzej bylo na poczatku teraz juz lepiej no a jesli chodzi o ich dlugosc to bodajze tydzien temu je troszke skorcilam Tak wiec... dziekuje dziewczyny bo umocnilyscie mnie w moich staraniach o ladne brwi

dziekuje za porady dotyczace koloru wlosow szczegolnie mi zalezalo na tym by byl on dobrze dobrany tak wiec juz niedlugo pewnie bede chodzaca 'czekoladka'

no i makijaz.. strasznie sie ciesze ze pasuja mi czernie gdyz lubie sie tak malowac by oko bylo mocno podkreslone idac za Waszymi radami dzisiaj mialam wyjatkowo 'zimny' aczkolwiek delikatny makijaz... i uslyszalam od swojego mezczyzny ze naprawde ladnie wygladam

Dziekuje slicznie za wszystkie zdjecia i porady
Dziewczyny - jestescie nieocenione

ahh.... Sam wydaje mi sie ze postrzepic wloski moge spokojnie, poniewaz ogolnie mam grube wlosy
no i ostatnie pytanko-prosba... Macie moze Dorgie Wizazanki propozycje fryzur na studniowke dla dlugich wloskow? (dla mnie)


pozdr!!
Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam!!!
r_ewolucja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując