Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolorówka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-10, 20:39   #599
Agata83
Raczkowanie
 
Avatar Agata83
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 375
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Witajcie, pierwszy raz piszę w tym wątku, chociaż trochę sobie go poczytałam
W niedzielę zrobiłam pierwsze zamówienie na kolorówce a już w środę miałam paczuszkę w domu
Kupiłam:
- Zestaw do zrobienia błyszczyków z pigmentem Cosmic Carolyn i dodatkowo wzięłam Peach Fuzz, a kolorówka dorzuciła mi jeszcze Super Copper
- Extender W - wzięłam 10g do rozjaśniania zbyt ciemnych podkładów
- CS Foundation Base Mix - wzięłam próbkę też do rozjaśniania podkładów
- Puder jedwabny mikronizowany
- Pojemniczek z sitkiem 8 ml, Torebki strunowe 6x8 cm, Maseczka ochronna, do błyszczyka wzięłam te akcesoria dodatkowe czyli zlewkę szklaną i bagietkę
- dostałam jeszcze "przepisową" próbkę tlenku pastelowego i dodatkowe próbki pudru ryżowego i stearynianu magnezu

Czy ten tlenek pastelowy trzeba zmielić przed dodaniem go do podkładu? Teraz po otrzymaniu zamówienia widzę, że brakuje mi żółtego pigmentu. Jeśli będę robić kolejne zamówienia to pewnie go wrzucę do koszyka

Puder jedwabny wrzuciłam do koszyka z myślą, że pewnie będę nim ulepszać podkłady. Póki co dodałam małą ilość do błyszczyka. Pomyślałam sobie też, że jakbym miała jeszcze krzemionkę to bym mogła zrobić sobie podróbkę pudru Haushki może następnym razem.

Błyszczyk już sobie ugotowałam i jest to banalnie proste. Nawet fajny wyszedł chociaż chyba troszkę za dużo tego pigmentu Cosmic Carolyn dodałam. Zastanawiam się teraz czy da się go jakoś rozjaśnić. No i na przyszłość, może wiecie jakiego pigmentu dodać żeby uzyskać mleczny kolor taki jak w błyszczykach Bell Milky Shake?
Agata83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując