Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-19, 19:27   #1602
nandadevir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 154
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Dziewczyny, stosujecie tonik migdałowy latem - lipiec, sierpień, można przy używaniu filtrów przebywać dłuzej na słoncu, jakie macie wrażenia? nie wiem, czy nie zrobić przerwy czy zamówić nowe opakowanie bo mi się kończy.

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdiker Pokaż wiadomość
Cześć, jestem tu po raz pierwszy, w roli kompletnego laika.
Starałam się przebrnąć przez wszystkie strony forum o stosowaniu kwasów migdałowych ale szczerze to już się gubię od natłoku informacji:confuse d:
Chciałabym zrobić taki peeling po pierwszy u swojej kosmetyczki, która zaproponowała mi następujący zestaw: mikrodermabrazja diamentowa+peeling migdałowy 40% + maska ceramidowa+krem.
Co chcę osiągnąć? Mam 30 lat, cerę mieszaną, naczynkową na policzkach. Nie mam i nigdy nie miałam wyraźnego trądziku, tylko brodę pełną zaskróników i grudek oraz zatkane pory na nosie. Chciałabym się także pozbyć przebarwień/plamek wokół oczy i na policzkach po słońcu i jakiś pojedynczych starych wyciskaniach. Czy powyższy zabieg będzie ok? Ile razy go ewentualnie powtórzyć i w jakim odstępie?
Drugie pytanie mam o wykonanie peelingu w domu ( po jakimś czasie od wizyty u kosm.) ponieważ znalazłam taki zestaw Mandelic Peel 40% : Roztwór kwasu migdałowego i kwasu kojowego, pH 1. do samodzielnego wykonania w domu.
Co o tym sądzicie?
Ja efekty o których piszesz uzyskałam po miesięcznym używaniu toniku kw migdałowego 5 i 10%. Na reszcie się nie znam.
nandadevir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując