Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-24, 23:15   #1613
anka_bunio
Rozeznanie
 
Avatar anka_bunio
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 554
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Ostatnimi czasy pogorszył się stan mojej cery z powodu niezdrowego trybu odżywiania. Mam zaskórniki (to akurat od dłuższego czasu) i parę pryszczy, a nawet jeśli pryszcze znikają, pod skórą widoczne są bezbarwne grudki, nierówności, które nieestetycznie prezentują się pod makijażem. Czy któraś z was, dziewczyny, mogłaby mi coś polecić? W kwestii kwasów jestem laikiem, raz tylko używałam Brevoxylu, z średnimi rezultatami.

Do pielęgnacji twarzy używam: żelu do s. trądzikowej Ziai, kremu nawilżającego Flosleku Happy Per Aqua, w ramach pielęgnacji specjalnej nakładam na noc maskę uspokajającą Ziai Pro, czasem robię morelowy peeling Himalaya Herbals. Podkładu używam mineralnego z firmy Eveline.
__________________
Jeżeli twierdzisz, że natura zaprojektowała Cię abyś jadł mięso, to najpierw zabij własnoręcznie to co zamierzasz zjeść. Zrób to, uzbrojony jednak tylko w to, w co wyposażyła Cię natura, bez pomocy noża, tasaka czy topora.

Kot przybity do drzwi urzędu. Poszukuję sprawcy
anka_bunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując