Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie czerwcowe 2014 - cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-05, 20:28   #32
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. II

Witam się i ja z Kubalem
Karolina jeszcze raz
Berenika dzięki za poprzednie wątki i również
Cytat:
Napisane przez karolkya Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy tylko ja czy ktoś jeszcze nie miał @ ??

Zoś wstaje na całego normalnie nie mogę jej z oka spuścić bo jak nie próbuje wstawać o kanapę to o fotel a to o stół to o szafki to o nogi... a jak nie to to raczkuje i łapie choinkę... szaleństwo...
Ja też jeszcze nie miałam i wcale mi nie śpieszno
Wesoło masz ze swoją wiercipiętą
Cytat:
Napisane przez agaaga89 Pokaż wiadomość
A ja właśnie po narodzinach drugiego dziecka baaaardzo się wyciszyłam nie chce mi się już denerwować każdym wybrykiem, do wariatkowa by mnie wysłali gdybym się wszystkim przejmowała... Już pogodziłam się z tym, że posiadanie dzieci wiąże się z ciągłym chaosem, wieczną górą prania, plamami na dywanie/kanapie/ścianach, krzykiem i piskami całą dobę, nieprzespanymi nocami, kłótniami o zabawki itd. to w gruncie rzeczy ma swój urok
mówisz że wraz z drugim dzieckiem dostaje się anielską cierpliwość
Cytat:
Napisane przez pater86 Pokaż wiadomość
Moim postanowieniem noworocznym jest nauczenie małego zasypiania w łóżeczku, rano się udało teraz leży i gada, mam nadzieję że przynajmniej w tym postanowieniu wytrwam
Jak chcesz tego dokonać?
Cytat:
Napisane przez Ka rolina Pokaż wiadomość
Pradip Radek jak tylko zobaczy stopy Izy w zasięgu wzroku to aż się ślini, żeby tylko ją ugryźć Nie wiem co te dzieci mają do tych stóp
uff już się bałam że mały fetyszysta mi rośnie
Mnie synuś też takimi buziakami raczy że moją brodę zasysa
Cytat:
Napisane przez Bogini Bastet Pokaż wiadomość
mamy kp ile z Was nie dostało @? ja czuję, że na mnie też przychodzi pora i @ jest tuż tuż, bo w charakterystyczny sposób skręca mnie z bólu w podbrzuszu Jerzy dobił do wagi 9kg na samym cycu

jak wygląda u was schemat karmienia? obiadek + deserek + cyc?
Ja nie dostałam jeszcze i z miesiąc temu też miałam takie uczucie że to już tuż tuż ale przechodziłam kilka dni z wkładkami i nic do tej pory
Kiedy ważyłaś Jurka?
Podpinam się pod pytanie o posiłki w ciągu dnia?

Berenika uśmiałam się z Olka w szufladzie i oby Adaś szybko wrócił do formy
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując