Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Neauty Minerals
Wątek: Neauty Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-12, 08:21   #577
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
Ecobelle brali udział w DDD, plus zniżka za kod bodaj 15%, a na czarny piątek mieli jakieś 20%, czy jakoś tak ;D Achhh az mi się przypomniały te słodkie cukiereczki z Ecolore <3 Podkłady też mi bardzo podpasowąły, ale ofc nie wiem czy brać Warm 0 czy 1, które ofc ładnie mi się oba wtapiają i sama nie wiem. (Nawet Olive 0, ale słoiczku za szary dla mnie, chociaż ofc na gębie łądnie się wtapia) Muszę zrobić testy, albo zamówie dwa Cienie śliczne mają, ale nie maluje się w ogóle póki co na oczach to mi nie potrzebne, ale cieszą oko ;D

Bidżi wzięłam Ivory, siostra powiedziałą że łądniej, jak capnęłam koło siebie soczysty pasek to Fair wyszedł za pomaraczowy jakiś (słowa siostry) no i Ivory jakoś tak chyba lepeij się wtopił. Zresztą jak zpobaczyłam, ze Fair ciemniejszy jest od Butter Cream z Pixie to od razu wzięłam Ivory ale ofc próbki zużyje, mam jeszcze Light, mam nadzieje w kryjącej tez łądnie będzie się wtapiał xD
Wiem, że mieli sporo promocji, ale nie chciałam na darmowej dostawie brać dwie próbki, bo sklep by na tym ucierpiał. Ale następnym razem wezmę, bo do np. Sylveco mam po prostu dojścia korzystniejsze dla portfela. Choć może się rozejrzę po naturalnych tuszach u nich, bo ostatnio coś mi wypadają
Mój makijaż oczu na co dzień ogranicza się do tuszu, ale czasami maluję sobie kreski - co prawda zazwyczaj robię to zwykłym linerem, ale minerałki też muszą być. No i jak jest już kreska, to dorzucam brąz/szarość na załamanie powieki. Dlatego też biorę same ciemne i neutralne kolory. Malować się cieniami w prawdziwym tego słowa znaczeniu kompletnie nie umiem.


Kurczę, coraz bardziej mnie kusisz Butter Cream z Pixie. Niby mam już Creamy Natural i bardziej dobranego podkładu nie mam, ale czemu by nie spróbować jeszcze kilku odcieni. No i Golden Ivory też kusisz, ale ten już biorę.
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując