Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Neauty Minerals
Wątek: Neauty Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-13, 12:53   #593
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Neauty Minerals

Cześć Dziewczyny. Jestem nowa w tym wątku, od dłuższego czasu poluję na podkład mineralny z Neauty, ale jakoś nie mogę do końca się przekonać, zawsze mam stracha przed zamówieniem podkładu jedynie ze 'swatchy' z internetu. Przekopałam troszkę wątku (kilka stron z początku tematu i od postów z formułą kryjącą). Proszę Was o pomoc w doborze koloru, jakieś wskazówki. Do tej pory, z pełnowymiarowych opakowań zamawiałam jedynie Golden Fairest z AM (niestety, nie pamiętam już efektu, ale z prześwitów, które mam w głowie, raczej średnio mi się podobał, chyba był odrobinkę za ciemny, odcinał się od szyi, zbyt pomarańczowy?) i China Doll z LL. Z China Doll sprawa ma się już lepiej, bo podkład nie odcina się od szyi, nie jestem w stanie dostrzec różnicy czym jestem bardzo zaskoczona, ale na buzi nie wygląda już tak dobrze. Po pierwsze - jest zbyt małe krycie. Mam cerę naczynkową, przebijają mi się rumieńce na policzkach (zależnie od dnia, od tego czy poprzedniego wieczoru zaaplikuję coś na noc, na twarz i czy zmaltretuję buzię rano, obecnie zmaltretowałam i rumieńce są... ) Nie chcę nakładać pierdyliarda warstw LL, tylko po to żeby uzyskać krycie i przy okazji ciasto. Zastanawiam się czy kryjąca formuła podkładu Neauty, zdoła przygasić chociaż troszkę rumieńce już po pierwszej warstwie. Kolor China Doll nie jest zły, ale coś nie do końca mi w nim pasuje, po prostu nie podoba mi się kolorystyka na twarzy. Przepraszam za dłuższy wywód. I tutaj jest pytanie do Was - czy mogę śmiało celować w kryjący Golden Ivory? Dla bezpieczeństwa dokupię próbkę kryjącego Olive Light albo może odwrotnie? Mogę dołączyć zdjęcie szyi (na buzię się nie zdobędę ), tylko nie wiem czy to cokolwiek da, bo w przy takim świetle dziennym jakie jest teraz wypada bardzo blado i kompletnie bez żółtych, delikatnych bardzo tonów, a osobiście uważam, że takie mam. Co myślicie o tym?

Edit:
Nałożyłam za pomocą beauty blendera (daje nieporównywanie lepszy efekt wtopienia z buzią niż mój pędzel z Zoevy - 104 Buffer, może jest zbyt zbity, nie mam innego, żeby sprawdzić) podkład mineralny China Doll z LL dla przypomnienia sobie, dlaczegoż to on mi nie pasuje do końca. Otóż, kiedy na szyi nie widać, że podkład się odznacza - szyja ewidentnie pozostaje w tonacji żółtej - to już na twarzy mimo, że koloryt jest wyrównany, to na całej buzi tworzy jakby delikatnie zaróżowioną powłoczkę przez co odcina się od szyi, co jest dla mnie abstrakcją, bo nie rozumiem tego procesu. Toto wszystko jest jakby zbyt blade i wdaje się delikatnie w róż, co wyraźnie odcina się od szyi. Czy z kryjącym Golden Ivory też mogę mieć taki problem? Wiem, że co buzia, to inne preferencje, ale chciałabym kupić pełnowymiarowe opakowanie, dlatemu atakuję ze wszystkich stron.
__________________





Edytowane przez norka93
Czas edycji: 2016-01-13 o 13:38 Powód: dopiska
norka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując