Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Neauty Minerals
Wątek: Neauty Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-13, 15:31   #597
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o poziom jasnosci Golden Ivory, to nie pomoge, bo nie mam tego odcienia. Natomiast efekt, o ktorym piszesz obserwuję rowniez u siebie. Moja skora wyciaga z podkladów rozowe tony, co zupelnie nie pasuje do szyi, ktora jest jasno zolta. Dlatego wybieram podklady z zoltym, a nawet czasami zielonkawym pigmentem, bo mam wrazenie, ze one neutralizują ten niechciany roz.
Niestety, biorac pod uwagę, ze masz dosc male doswiadczenie z kolorami podkladow mineralnych, to ja bym sugerowala probki, bo nikt ci nie zagwarantuje jak dany kolor ulozy sie na twojej skorze. Te odcienie, ktore wybralas wydaja sie dobrym pomyslem do przetestowania. Nie do przewidzenia jest tez dopasowanie danej formuly do twojej cery.
A promocje, co jakis czas sie powtarzaja i bedziesz miala jeszcze okazje skorzystac.
Dziękuję bardzo za odpowiedź. Cieszę się, że ktoś mnie rozumie. Co do formuły, to niespecjalnie się boję, ponieważ, tak jak u części czy nawet większości dziewczyn kryjący AM zwyczajnie 'ciastolił', tak samo było u mnie, a z formuły kryjącej NM niemal każda tutaj jest zadowolona. Nie spodziewam się masakry. Zdaję sobie sprawę, że to skok na głęboką wodę, ale nie widzi mi się bawienie się próbkami, nie lubię tego, szkoda mi i pieniędzy i czasu. Gdy wybrany przeze mnie odcień mi nie podpasuje, mam nadzieję, sprzedam go, może mojej siostrze, może którejś z Was.

Możliwe, że pisałaś o tym jakiś czas temu, zaraz postaram się coś znaleźć, ale chciałam zapytać jakie odcienie z NM zamawiałaś, o ile zamawiałaś.

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Mam taki sam problem. To wynika z tego, że kolor podkładu + zaczerwienienie twarzy = zupełnie inny odcień. Nigdy nie będzie tak, że podkład dopasowany do szyi nałożony na twarz (która jest w innym odcieniu) będzie wyglądał identycznie, chyba, że podkład jest szpachlą i nic spod niego nie prześwituje :P
Z Ivory może występować taki problem, choć w mniejszym stopniu.

Ja poradziłam sobie z problemem tak, że najpierw muszę zneutralizowac czerwone zabarwienie cery, chociażby opruszając się zielonym korektorem. Wtedy spod właściwego podkładu nie prześwituje mi zaróżowienie, i nie miesza się z kolorem kosmetyku. Mogę w końcu cieszyć się takim odcieniem na twarzy, jaki obiecuje podkład na swatchu i zachować równowagę na linii szyja-twarz :P
Dziękuję ślicznie za odpowiedź. Można wiedzieć, jakim kosmetykiem radzisz sobie z zaczerwieniami? Korzystałaś może z primera kolorowki Redness Correction?
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując