Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dla tych, którzy kochają fiolety i ciekawe urozmaicenia ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-14, 17:49   #30
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Dla tych, którzy kochają fiolety i ciekawe urozmaicenia ;)

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
chciałabym coś pomóc, ale sama nie mam takiej którą mogłabym z czystym sumieniem polecić...
napiszę krótko o tej, którą mam:

Inglot 319, typowy bladoróżowy/nudziakowy, trochę tępa w nakładaniu, lubię nałożyć trochę i nakładać palcem, wtedy wygląda dość dobrze, ale podkreśla suche skórki i wchodzi w zagłębienia (jesli usta nie są w idealnym stanie wygląda to kiepsko)

raczej nie polecam, natomiast możesz zajrzeć na bloga
Nude
Róże
(to wizażdowa desti), w ogóle bardzo fajny blog, rpzejszysty i przydatny, polecam
myślę, że fajnie to wszystko opisała i w czymś to pomoże

sama zechcę sobie kupić Rimmel Nude Delight 700, już kilka pozytywnych opinii o niej słyszałam

Malinko kochana dziękuje Ci ślicznie Zaraz pooglądam i na pewno coś wybiorę

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Cytat:
Napisane przez olivia7 Pokaż wiadomość
pieknie wygladasz uwielbiam takie makijaze
Oliwio kochana dziękuje za miłe słowa

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Madziulek_91 Pokaż wiadomość
O jak ładnie! Śliczna kreseczka i przepiękny kolor fioletu Wszystko jak zawsze do siebie pasuje, co bardzo się chwali
W takim makijażu wybrałabym się chętnie na jakieś spotkanie albo imprezę, na zajęcia biegam w bardziej naturalnym makijażu
I ostatnio ćwiczę i ćwiczę kreseczki i dojdę w końcu do takiej wprawy jak Ty, już postanowione

Madziu kochana dziękuje ślicznie Hehe mi raz kreseczki wychodzą lepiej, raz gorzej więc życzę Ci, żeby Tobie wychodziły lepiej I pokaż tu swojego buziaka!!

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Dziewczyno, jak Ty wyglądasz w fioletach
robiłaś coś z brwiami, prawda?
dziękuje Silluś ! Już jakiś czas temu zmieniłam ich kształt, poza tym podkreślam je zawsze cieniem
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując