Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-24, 20:33   #2776
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość



o tak RS jest najbardziej treściwy. Serum ANR teraz używam i nic nie robi na razie krem ANR na noc jest ok, na dzień mniej bo jest jakiś taki tłusty i nie jest to kompatybilne z korektorem pod oczy jeżeli ktoś używa



RS a tak w ogóle to mi sie przypomniało ze miałam jakieś próbki kremu pod oczy Originsa, taki zielony i bardzo fajny, treściwy, dobrze odżywiał i nawilżał. Na noc super
Ten krem Originsa pod oczy mnie szczypie Trudno powiedzieć czy coś robi, ale polecam przetestować, bo mnie zwyczajnie szczypie, a nie mam wrażliwej skóry.

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Czekaj, zamawianie niepasujących podkładów jest bez sensu
Ale zrób zamówienie na przelew żeby sercu ulżyć i tak zostaw.
Zamówienie na przelew w S nie rezerwuje produktu

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Miśka, gdzie Ty mieszkasz, grzyby, sarny mały leśniczy Miśka?

Zdjęcie genialne

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Serum wykreślam krem ANR znam, jest fajny, choć i tak wydaje mi się być lekki na dzień mam Kiehlsa, średnio zadowolona jestem z działania, ale przynajmniej z korektorem działa u mnie świetnie

http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...-oczy/P2387060

http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...-oczy/P2387062 rozszyfrujesz który miałaś? a może się przejdę do S w piątek na macanki za dużo chodzić bym nie musiała, bo to pierwszy sklep na przeciwko głównego wejścia żeby nie było, że się przemęczam
Ja ten drugi (szczypał).
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora