Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 2 w 1 :D
Wątek: 2 w 1 :D
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-19, 20:04   #42
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: 2 w 1 :D

April, oczywiście , że na sztucznym! Choć Niunia lubi śnieg, widziała go parę razy w życiu i zawsze była najpierw skołowana ,a potem świetnie się bawiła

kamiks, dziękuję za tyle miłych słów Też lubię ciepłe barwy, wszystkie te miedzie, złota, brązy, beże, czekolady, toffee,karmelki(kulinarni e się zrobiło )

Pomadko, to nasze Babcie mają przynajmniej jedną cechę wspólną Ciekawe, że jak moja Babcia mówi, to nawet nie patrzy, czy ktoś jej słucha- np zaczyna coś mówić, ja na to :"Dobrze Babciu, ale ja muszę iść się uczyć.". zamykam się w pokoju, po półgodzinie otwieram drzwi, a ona nadal opowiada Ja z kolei wełnianych skarpet nie lubię, a mam kilkanaście par i co roku pod choinkę dostaję nowe ,zawsze inny wzorek

Ależ Ty się uparłaś na te usta,no!!!!! W takim razie czekaj na mnie, ja zbieram na operację oczu (mam -4) i łydek (mam tyle w obwodzie co mój ważący lekko licząc 95 kg TŻ ), pooperujemy się razem

Mary, naprawdę nie ma czego, ja czasem wolałabym mieć ciut mniejsze, a nie takie "bujne wargi"
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując