Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - dzien wiosny - strój metalowca
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-19, 09:33   #9
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: dzien wiosny - strój metalowca

Przecież to ma być na jeden dzień i to jeszcze na dzień wiosny, więc po co ma kupować koszulkę z jakimś zespołem jak to nie jest jej klimat xD

Ja słuchałam metalu w liceum i nigdy nie miałam koszulki z zespołem, nosiłam czarne topy, koszule, jak dla mnie możesz założyć cokolwiek, byleby było czarne. Co do spodni - ja osobiście nosiłam dżinsy, dopasowane sztruksy albo spódnice mini czy maxi. Obie kurtki skórzane są ok, makijaż - zrób sobie czarne smokey albo po prostu kreska na górze i na dole jeżeli nie jesteś przyzwyczajona do mocniejszego makijażu. Czerwone usta mnie się osobiście kojarzą z gotykiem. Jak Ci się chce, to możesz pokombinować z kolczykami, tzn. zrobić sobie atrapy kilkunastu kolczyków w uszach i np. kółka w nosie

Może na strychu wala Ci się jakaś kostka (taki wojskowy plecak?)? Możesz też pokombinować z biżu: skórzane pieszczochy, wszystko z ćwiekami (ćwieki były modne jakiś czas temu, więc jest szansa, że coś posiadasz ), jakieś łańcuchy na szyję czy na rękę. Jak Ci się chce wysilać, to możesz nawet kupić kawałek łańcucha w Castoramie (groszowe sprawy) i zawiązać sobie na ręce (ja taki nosiłam hehe ) lub przy spodniach.

Co do koszulki - Metallica ma chyba najbardziej rozpoznawalne logo, może się trochę tym pobaw, kup sobie taki naklejany papier i zrób sama jakiś napis związany z Twoją klasą, np "Klasa A" kopiując kształt? Na pewno będzie to fajniejsze i zabawniejsze niż noszenie koszulki z zespołem..
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując