Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-12, 12:27   #1212
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
możecie polecic stanik bez ramiączek i do dekoltu głębokiego , mam rozmiar 70 FF więc musi dobrze trzymac może coś z Dalii ? sama nie wiem ? Ewa Michalak troche drogie i nie wiem jak będzie z trafieniem rozmiaru ?
coś do tego typu sukienek? http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?c...12.1.&pr=67963
Wonderba strapless plunge, o np taki : http://cgi.ebay.co.uk/Wonderbra-Ulti...item870ba7dfa7
bardzo dobrze trzymają, mają w środku takie łapki

Cytat:
Napisane przez soyummy Pokaż wiadomość
Poproszę o pomoc
właśnie się zmierzyłam i my wyszło w biuście 82cm a pod 73cm.
Noszę 75B, a nawet 75C a kalkulator pokazał, że powinnam 65C.. Niestety u mnie raczej nie znajdzie się sklepu z takim wymiarem
Czy 75C a 65C to spora różnica?
jaki Waszym zdaniem powinnam miec rozmiar?
Tak, 75c jest dużo luźniejsze i ma większą miskę. Proponowałabym ci ściślejsze 70tki z miską b lub c.

Cytat:
Napisane przez Pani Filifionka Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny. Świadoma złego rozmiaru jestem już od bardzo dawna... a mimo to nadal nie udało mi się dobrać dobrego biustonosza . Nosiłam naprawdę najróżniejsze rozmiary i żaden biustonosz nie leży na mnie dobrze. Przez to wszystko chodzę ostatnio w jednej, starej Melissie, która chociaż nie trzyma idealnie mojego biustu, to przynajmniej nie masakruje mi skóry pod biustem ani samego biustu. Jest to rozciągnięty, stary model o rozmiarze 65G, ale rozmiarówka na pewno się zmieniła, bo mam jakiś inny od Melissy, nowszy, 65H który jest chyba za mały... (spłaszczony biust i puste miski od dołu). Stacjonarnego sklepu niestety nie mam pod nosem, wszędzie daleko.

Największy mój problem to brak jędrności, przez co zupełnie nie wiem, jak się mierzyć. Różnica między obwodem w pochyleniu a wyproście to nawet 10cm (w tej chwili na stojąco 90cm, w pochyleniu pod kątem prostym - 100cm). Nie znoszę także ciasnych obwodów - mam biustonosze od 60 do 70 i najlepiej czuję się w nie za ciasnych 65 - pod biustem mam 72 luźno i 66 mocno ściskając.

Najgorsze jest to, że jestem obecnie w bardzo kiepskiej sytuacji finansowej i nie mogę sobie pozwolić na zbyt drogie modele i na ciągle zwroty i wymiany...

Co byście mi poradziły? Będę naprawdę wdzięczna za każdą uwagę . Mam już dość mojego smutnie wiszącego biustu w starym staniku.
Ja radzę wybierać biustonosze wpisując w kalkulator pomiar w pochyleniu gdyż masz dużą różnicę. Zawsze możesz kupić coś używanego na allegro można znaleźć naprawdę fajne staniczki w dobrej cenie.
Cytat:
Napisane przez thefit Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez thefit
Hej,
pod biustem ciasno mam 72-73, a w biuście (dość luźno) 86-87. Doradzicie jakich rozmiarów powinnam szukać? Jak na razie chodzę w 75 c (przynajmniej w esotiq, w innych bieliźnianych dawno nie kupowałam)




Hej,
byłam w esotiqu i nijaki nie pasowały mi staniki z obwodem 70, a już z miseczką b to zupełnie. Za to idealnie leży 75c Pomiary biustu i pod biustem wydaje mi się, że zrobiłam dobrze. Może ma na to wpływ, że wybieram staniki powiększające? Chociaż z drugiej strony rozmiarówka powinna być chyba taka sama dla powiększających i zwykłych?
Pokaż się w tym staniku, jeżeli bardziej odpowiadają ci 75tki to nie ma sensu się ściskać, każda z nas ma inną ściśliwość.
Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość


Przymierzam się do zakupu Effuniakowego Straplessa Toffi. Naczytałam się o nim różnych opinii i teraz nie wiem jaki rozmiar wybrać.
Mam doświadczenie (zresztą bardzo udane) z Effuniakami - noszę 65FF w CH Toffiku i CH Perełce oraz 65F w HP Motylu, który zaczyna się robić za mały. Możecie mi coś zasugerować?
Obwód 70, a miska to zależy, jeżeli masz bardziej pełny biust to raczej 70ff, jeżeli stożkowy to 70f powinno być ok, a nie możesz zamówić dwóch tych rozmiarów dla porównania?
nicko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując