Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-16, 07:39   #1434
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
D
No ubaw mamy po pachy z niego czasem.
Ostatanio- te co jedzą niech nie czytają - Preziu , Leżał sobie po jedzonku, na fotelu, puścił dość głośnego bąka- Bajt zdziwienie, lekka konsternacja, wyleciała po chwili seria bąków a on się przestraszył i zaczął uciekać Wyobraźcie sobie uciekającego Bajta, tu mu bączki lecą a on ucieka i tak przez chwilkę - padliśmy z Małżem na kanapę i się ze śmiechu spłakaliśmy


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Z racji jego skręcania - z jednej strony jest wklęsły, z drugiej wypukły Ale choć od frontu wygląda dobrze

O sytuacji tej samej, jakoś tak mi się z Tobą skojarzyło
Autorstwo wyjaśnione, a określenie na stałe zostało w moim słowniku
kurka to ja mam identycznie! ale Ty sobie świetnie radzisz i nie widać tego
no ja staram się tak wyśrodkować - żeby względnie wyglądał z boku, z przpdu i na wyciągniętej dłoni, ale trudne to.

hehe ja to znam i używam od dawna

Cytat:
Napisane przez cheneelle Pokaż wiadomość
Dobry, choć zasadniczo to zły Dostałam mandat w mpk, bo za długo szukałam biletu - kanar był nie miły i taki gburowaty i stwierdził,że skoro nie mogę znaleźć to nie ma. Dowód załamana dałam, ale bilet się znalazł (nie ta przegródka w portfelu), i mówię, żeby anulował, nie wiem podarł to wezwanie, a on że ma se iść się odwołać No zła jestem, że szok
o masz, ale dobrze że się znalazł jednak i jest szansa

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;43737006]
CHCE[/QUOTE]

ja go chcę już od mega dawna ale jakoś nigdy mi się nie nadarzyła okazja.
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując