Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-24, 09:40   #1471
Sc-laja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Martek88 Pokaż wiadomość
mrozny bez wcale nie jest taki jasniutkimi przynajmniej wychodzil jak sredni/jasnybraz wstawiam fotki, na ktorych jest juz troche sprany ten kolorek na poczatku byl jednak ciemniejszy niz na zdjeciach
W porównaniu do jasnego brązu to jaśniutki Całkiem fajny, ale jest raczej ciepły, prawda? No i mógłby być jeszcze ciemniejszy, aj chyba zostanę przy jasnym brązie
Cytat:
Napisane przez asia1988monika Pokaż wiadomość
Ufffff jest ranek! I włosy sąpiekne,ale nie wiem czy moj boy cos zauważy,bo kolor mi sie wyrównał,ale jest bardzo podobny do tego comialamprzy czubku głowywlosy ślicznie lśnią są ozywione!Mogłyby byc troche ciemniejsze dlatego nastepnym razem zafarbuje sobie na jasny brązi wyjdąpewnie ciemne. Wogole to nazwakolorów jest tak nieadekwatna do rzeczywistości! No bo gdzie ja tam ciemna blondynka,a takiej farby użyłam-ja bym ją azwała średni blond... takie to porzchanione troche...(poprzedni post napisąłam wieczorem,ale wysłałam teraz,stąd ta godzina, a w tekście piszę,że jest wieczór-trochę namieszałam:P) POZDRAWIAM WAS!
Możesz edytować posty (przycisk 'edytuj')
A możesz wkleić jakieś fotki? i jaki wyszedł, bardziej chłodny czy ciepły?
__________________


Sc-laja jest offline Zgłoś do moderatora