Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-11, 10:36   #997
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez MuniMuni Pokaż wiadomość
W bb są silikony których nie zmyje zwykły żel, jedynie olejki i mleczka mogą pomóc. Silikonu nie zobaczysz na waciku bo nie ma koloru, a tworzy on na skórze dodatkową warstwę. Nie promuję azjatyckich olei bo można równie dobrze zamówić na biochemii urody czy używać zwykłej oliwy z oliwek. Ja mam cerę tłustą, skłonną do zapychania i używam olejku shu uemura różowy i wcale mnie nie zapycha. Panuje takie dziwne przekonanie że do tłustej cery nie powinno się używać olejów do zmywania bo to może zapchać pory....
Mnie też Hada Labo i Fancl nie zapychają.
Z olejów azjatyckich podobno Muji też jest dobry.

Cytat:
Napisane przez Sissi_W Pokaż wiadomość
to ja pisałam o SLS, trochę z przekąsem
sama też go unikam bo mnie podrażnia, ale niestety większość kosmetyków myjących, tych do twarzy też, go zawiera
Dokładnie, dlatego moje kosmetyki do mycia twarzy są azjatyckie bo tutaj nie umiałam znaleźć niczego bez SLS i co byłoby łagodne dla skóry

Cytat:
Napisane przez Julia1977 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy po użyciu takiego olejku do mycia twarzy, czy używacie coś jeszcze do oczyszczania? Czytająć "8 kroków oczyszczania twarzy wg.azjatek" taki olejek to chyba zaledwie krok 1- stąd moje pytanie.
Tak. Ja zaczynam od 1) Fancl Mild Cleansing Oil, potem delikatne złuszczanie 2) Ginvera Green Tea Marvel Gel (ale już mi się kończy i przerzucam się na japoński naturalny Cure) a potem pianka myjąca 3) Shiseido Perfect Whip. Następnie 4) nawilżający tonik z kwasem hialuronowym i wit. C Juju Aquamoist, 5) esencja z kwasem hialuronowym Juju Aquamoist i w końcu 6) sleeping pack/serum. Wyszło 6 produktów w wieczornej pielęgnacji Mam tłustą cerę i tyle jej wystarczy, myślę.
A na dzień nawilżający sunscreen i krem nawilżający (zimą), latem używam tylko sunscreena. Czasem też kremy BB, ale to częściej wiosną i latem.

Edytowane przez chiao
Czas edycji: 2013-01-11 o 10:43
chiao jest offline Zgłoś do moderatora