Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-12, 19:13   #86
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
no ale Ty pol wizazu obdzielilas to sie nie liczy. krzemionka wydajna jak nic innego chyba
skąpirusy krakusy z nas Ty tylko cały zarzucasz mikami - poza tym ja sie od ciebie nauczyłam że minerały musza krazyc a nie sie kurzyc
Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Jak tak dalej będzie mi schodzić ta krzemionka to możemy wziąć 8 oz na spółę Albo z miejsca 1 lbs, co się cykać będziem Ale fakt, mat daje czadu, biorę bambusa jako primer i krzemionkę jako puder, ponadto krzemionkę używam do poprawek, a jak wrócę do domu to lecę do swoich prochów i maziam się krzemionką. Jak oglądam koleżanki świecące się jak lampy błyskowe to żal mi ich...
a bardzo chętnie acz ja mam jeszcze zapasik na wakacje spokojnie więc może po wakacjach hihi
troche Ci zazdroszczę tego maziania sie krzemionką solo, dla mnie jest zbyt lotna (na poziomie aplikacji, nie właściwości) i muszę ja z czyms wymieszać zwykle aby mi było wygodniej...
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow

Edytowane przez jmw
Czas edycji: 2009-06-12 o 19:22
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując