Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C cz. 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-28, 14:47   #304
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 720
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Cienie, cienie i jeszcze raz cienie!!! Co do podkładu zgadzam się z Martą, w salonie firmowym bez problemu dadzą Ci próbkę do przetestowania. Błyszczyki też są niezłe, ale niestety uważam że stosunkowo za drogie!!!!
Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Róże, cienie, błyszczyki i szminki to na pewno dobry wybór, podkłady lepiej potestować przed zakupem
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Studio Fix mam,mnie nie zapycha. ale podkład to kwestia bardzo indywidualna więc podpisuję się pod dziewczynami - weź najpierw próbkę


pigmenty przecież też! można odsypki na allegro u sprawdzonych sprzedawców kupić (uwaga na podróby!!!) przetestować i gra ! U mnie się od pigmentów zaczęło... z takich co trzeba mieć to polecam Naked a co do reszty będę mogla doradzić jak napiszesz jaką kolorystykę lubisz
No i cienie MACa - naprawde jak dla mnie pierwszorzędne cienie, dobrze się na nich pracuje, nawet niewprawną ręką możesz zrobić cudny makijaż trzeba tylko uważać na rodzaj wykończenia, najsłabsze, sypiące są Lustre... reszta to bajka
POlecam też Slimshiny! Lepsze od tradycyjnych szminek

Dziękuję za odpowiedź. Wybiorę się w któryś dzień po próbkę, przy okazji zobaczę te róże i inne. A właśnie co do kolekcji takie pytanie mam, jak wchodzi nowa to stara znika czy ten asortyment się cały czas powieksza i można stare kolekcje tez znaleźć?

Kolorystykę? Ja praktycznie wszystko lubię. Może oprócz pomarańczy i tych tonacji. Lubię ciemne makijaże w stylu smoky, jakieś głębokie brązy, ogólnie takie kolory którymi oku można nadac wyrazistości, granaty, fiolety. Coś w tych tonacjach. Choc czasem jakies bardziej kolorowe też, jasniejsze róże, zielenie z tym, że mniej.Bardziej zależy mi na tych wcześniejszych.
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4 jest offline Zgłoś do moderatora