Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kłykciny kończyste - wizyta u ginekologa
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-25, 10:52   #6
maudy
Wtajemniczenie
 
Avatar maudy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 139
Dot.: Kłykciny kończyste - wizyta u ginekologa

witam, podbijam temat bo ten problem spotkal i mnie.
Bedac na praktykach zagranicznych w Grecji zaywazylam ze wlasnie w okolicach imtymnych pojawily mi sie prawdopodbnie kk( tzn wtedy uwazalam je za wysypke badz krosty. Chodzac do szpitalui publicznych i chca umowic sie na wizyte do ginekologa odsylali mnie najpierw do dermatologa. W koncu trafilam do kliniki prywatnej gdzie mnie w koncu zbadano i okazalo sie ze sa to wlasnie kk spowodowane wirusem brodawczkowym. Z racji tego ze do kraju mialam wrocic dopiero 30 wrzesnia chcieli mnie odrazu zostawic w tej klinice zeby poddac leczeniu i laserowo usunac te kłykciny, jednak ksozt tego wyniosl by 1 tys euro . Postanowilam wiec wrocic do kraju i jutro mialam isc do ginekologa jednak odwolali wizyte i mam dopiero termin na 13 sierpnia . Okazalo sie ze w mojej przychodni jest tez lekarz wenorogli . Moze do niego tez sie powinnam udac z tym problemem ? Dodatkowo w klinice mi powiedzieli ze bede musiala robic badania genetyczne bo wirus brodawczkowy powoduje raka , a trzeba sie dowiedziec jaka odmiane jego mam .
maudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując