Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-20, 10:35   #379
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio zrezygnowałam z zakupów, jak zobeczyłam w PUSTYM D - 7 konsultantek i 2 ochroniarzy, no po prostu odwagi mi nie starczyło zmagać się z takim żywiołem

toż to jak tor z przeszkodami

lubię "swojego" D. tam Panie mnie znają i generalnie nikt mi nie sapie za plecami, ale teraz byłam u siostry w innym mieście i tam to dopiero
zamiast zrobić próbkę podkładu żebym sobie przetestowała na spokojnie w domu, zobaczyła czy mnie nie

a)zapcha
b)uczuli
c)wysuszy
d) etc.

to Pani mi proponuje sprawdzenie na "żuchwie" dziwię się serio, że proponuje mi to kobieta i konsultantka w dodatku
jakby nie wiedziała, że podkładem to trzeba się wysmarować na całej twarzy


Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
A takie cuś :

https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...000074433.html

Podoba mi się ta szafeczka, byłaby w sam raz na miniaturki perfum

--

Też mi się podobają te nowe shimmer bricki ale dopóki nie będzie dobrych prezentów w D. nie wezmę

szafeczka spoczko

a wiesz testowałam te nowe tylko nie wiem czy one się nazywają shimmer bricki no w każdym bądź razie to takie rozświetlaczo-róże a klasyczne shimmer bricki mają takie mokre wykończenia i chyba wolałabym te, muszę bon wykorzystać
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora