Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-20, 10:45   #384
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość

toż to jak tor z przeszkodami

lubię "swojego" D. tam Panie mnie znają i generalnie nikt mi nie sapie za plecami, ale teraz byłam u siostry w innym mieście i tam to dopiero
zamiast zrobić próbkę podkładu żebym sobie przetestowała na spokojnie w domu, zobaczyła czy mnie nie

a)zapcha
b)uczuli
c)wysuszy
d) etc.

to Pani mi proponuje sprawdzenie na "żuchwie" dziwię się serio, że proponuje mi to kobieta i konsultantka w dodatku
jakby nie wiedziała, że podkładem to trzeba się wysmarować na całej twarzy





szafeczka spoczko

a wiesz testowałam te nowe tylko nie wiem czy one się nazywają shimmer bricki no w każdym bądź razie to takie rozświetlaczo-róże a klasyczne shimmer bricki mają takie mokre wykończenia i chyba wolałabym te, muszę bon wykorzystać
Mi się niestety podobają wszystkie róże i rozświetlacze Bobbi szkoda, że u mnie w stacjo nie ma też bym wykorzystała na to bon, a tak to muszę kombinować

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Cytat:
Napisane przez amb86 Pokaż wiadomość
Lepiej nie myśleć. Amen.
fakt

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Gdyby nie zapach różany, brałabym
Mi też te kosmetyki się średnio widzą, wolałabym samą szafeczkę za jakąś symboliczną kwotę, ale z bonem 40zł wyjdzie nawet znośnie
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora