Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-09, 14:40   #2657
adie94
Zadomowienie
 
Avatar adie94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 1 953
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle_Pauline Pokaż wiadomość
ostatnio go testowałam
I przez Ciebie kliknęłam próbkę Brightening Balm był dla mnie idealny z tym, że mimo że jest raczej ciemny to dopasowywał się do mnie bardzo fajnie i nie było odcięcia od szyi. Niestety był dla mnie zbyt... matowy (talk w składzie). Jak Ci się duala używa? Jak z nawilżeniem i czy te magiczne składniki zadziałały?

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość
ja miałam, na mnie wyglądał po prostu dziwnie i nienaturalnie kolor za to dość ładny jak na bb.


Szukam kremu BB o tonacji kolorystycznej podobnej do Skin Orange (żółtawa) tylko nieco ciemniejszej. Krem mógłby być ciut bardziej kryjący/umiarkowanie kryjący; takie wyrównujące koloryt niestety nie są dla mnie. Missha 21 zaczęła mi się odcinać, DrG odznacza się od szyi masakrycznie. Nie wiem co się stało, opalać się nie opalam, chyba antybiotyki które przyjmuje tak na mnie wpłynęły. Z desperacji poszłam po próbkę drogeryjnego podkładu, który określany jest mianem lekkiego&niewidocznego, ale to nie to samo co bebiki, źle się w nim czułam. Podpowiedzcie na co spojrzeć by nie kupować znów masy próbek
Tzn? Było go widać na twarzy? Robił na niej ciasto?
Dla mnie ciemniejszy i żółtawy jest Etude House Precious Mineral Cream BB krem W24 Kolor ciemny ale na mnie się dopasował a jestem raczej jasna (MAC NC15, SKIN79 Intense Classic Balm)



__________________

"And while I wait I put on my perfume, yeah I want it all over you.

I gotta mark my territory." 😻

A.

adie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując