Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trudna cera nastolatki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-28, 17:42   #1
zuzanna006
Przyczajenie
 
Avatar zuzanna006
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 7
Smile

Trudna cera nastolatki


Hey .
Od pewnego czasu zauważyłam, że stan mojej cery strasznie się pogorszył. Na mojej twarzy można znaleźć wszystko; pryszcze, rozszerzone pory, przebarwienia po pryszczach, wągry, małe białe kuleczki (nie da się wycisnąć, ani nic z tym zrobić, nie boli ani nic...)..
Po prostu jakaś masakra . Najbardziej martwią mnie przebarwienia, ponieważ nawet jak nie wyciskam pryszczy to one i tak się pojawiają (przebarwienia). Jestem raczej mało obeznana, dlatego też zwracam się do was o pomoc . Może doradziłybyście jak i czym mam pielęgnować cerę i czego nie polecacie jeść, co sprawia te wszystkie niedoskonałości? Byłabym bardzo wdzięczna za jakąkolwiek pomoc .

Jak pielęgnuję moją cerę:
2 razy dziennie (rano i wieczorem) myję twarz żelem oczyszczającym
2 razy dziennie (rano i wieczorem) przemywam tonikiem i czasami po wyciśnięciu jakiegoś pryszcza
3 razy w tygodniu robię peeling
Raz w tygodniu nakładam maseczkę na twarz (staram się robić to w miarę systematycznie choć nie zawsze wychodzi)
Jak dotąd nie znalazłam żadnego odpowiedniego kremu na wypryski, ani takiego żeby używać na co dzień.. Po prostu nigdy nie umiem się za to zabrać .

Wydaje mi się, że mam cerę mieszaną . W okolicach nosa i brody bardziej tłustą, na policzkach bardziej suchą.. W sumie nwm od czego to zależy. A właśnie.. U mnie wągry znajdują się tylko na nosie i czasami ( co nie często się zdarza) przy wardze. A wszelakie wypryski pojawiają się ZAWSZE na brodzie, okolice ust oraz na czole przy włosach .. Nigdy nie miałam pryszczy na policzkach .
zuzanna006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując