Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobre Salony Slubne W Warszawie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-09, 15:13   #21
123asia123asia123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 6
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Ja szczerze odradzam sklep w DH Panorama Margarett
Sukienki na stronie ładne,ale warto pojechać do innego salonu.Tam Pani najpierw mnie wyśmiała że za wcześnie zaczynam poszukiwania.Chyba nie jej interes!!!Skąd ona może wiedzieć jaką kto ma sytuacje?Ja zaczęłam wcześnie,bo przez najbliższe pół roku będę potwornie zajęta.Poza tym na każde pytanie najpierw robiła wielkie zdziwione oczy,potem się dziwacznie uśmiechała i jak skończyła wzdychać odpowiadała krótko na moje pytania.Jak ją zapytałam jaką suknie doradzałaby przy bardzo chudych ramionach odparła ze każda kobieta z czegoś jest niezadowolona a to niekoniecznie musi być prawda.
Złagodniała dopiero po tym jak szpilka wpięta w sukienkę przy zdejmowaniu (wiedziała że szpilki są i kazała mi na nie uważać)przerysowała mi całe ramie aż po łokieć.O zakrwawioną rękę oczywiście się nie zapytała tylko z rozbrajającą miną zapytała czy mam jeszcze teraz ochotę na przymiarki?Odparłam że nie.....
Jeśli chcecie porady profesjonalnej sprzedawczyni to zapomnijcie o tym salonie.Chyba że nie jest tam sama i akurat pozostałe kobietki sa w porządku.
123asia123asia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując