Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-05, 21:11   #1608
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Jazgotek Pokaż wiadomość
Czerwień, o której piszę raczej również jest wyrazista i "oczobijna", moja ukochana wiosenna parka jest jasną, energiczną czerwienią. Mam również swój ulubiony seledynowy sweterek, jest jasny i typowo wiosenny, wszyscy mówią że mi w nim ładnie więc raczej pasuje, ale to dwa różne odcienie, więc znów nie pasuje nic Dodatkowo moje brwi są ciemne, prawie czarne i przez to oczy wyglądają na jeszcze ciemniejsze, ale cera oliwkowa nie jest, jest właśnie brzoskwiniowo opalona, więc może masz rację z tą Intensywną Wiosną? Bo koralowe i beżowe szminki pasują mi bardziej, niż czerwone i mocno różowe.
Ale zacznij od przymiarki:
http://barwyurody.blogspot.com/2012/...oznac-typ.html
Sprawdź na ile kolory mają być ciepłe i na ile czyste. Ja bym się na twoim miejscu nie nastawiała od razu na konkretny typ, bo trzeba kolory porównać z innymi. Poza tym nawet jeśli pasują ci kolory raczej cieplejsze, to wchodzą jeszcze w grę typy jesienne.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora