Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - pozbyłam się blizn i trądziku domowym sposobem!! :OO
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-09, 23:57   #30
biala17a
Zadomowienie
 
Avatar biala17a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 1 476
Dot.: pozbyłam się blizn i trądziku domowym sposobem!! :OO

Cytat:
Napisane przez agata253 Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki, konto mam od niedawna, jednak poczytuję Was bardzo często, cenię sobie Wizaż za wiele przydatnych rad, bo to on w dużej mierze przyczynił się do tego, że w końcu pokonałam blizny i trądzik!


I powiem Wam szczerze po ponad 2,5 miesiącach, moja twarz jest o wiele gładsza, blizny się znacznie spłyciły!! Używam jej w ten sposób- najpierw zwilżam twarz wodą przegotowaną, nakładam peeling garniera i trę gąbką syrenka! Następnie zmywam restki peelingu i przecieram twarz tonikiem afrodyta adonis, na to jakiś kremik (ballneum, humektan, albo po prostu bambino, lub baby dream) i to wszystko!! Robię tak co 2 dni, od ponad 2,5 mcy. Ciągle słyszę od mamy i koleżanek, że cera mi się bardzo poprawiła i "tych czerwonych plamek jakby mniej"- przebarwienia. Jeszcze bardziej motywuje, gdy słyszę komplementy od TŻ, że mam taką gładziutką twarz !! Dodam jeszcze, że przestałam używać podkładu, czego nigdy wcześniej bym się nie spodziewała po sobie Dla wyrównania kolorytu używam jedynie sypkiego pudru.

Tylko przestrzegam należy używać wysokich filtrów, żeby efekt nie był odwrotny od zamierzonego.

A możesz wstawić jakies zdjecia (niekoniecznie calej twarzy ) przed i po? Sama sie na pewno nie skuszę na taka terapie ale ciekawi mnie skala efektów
A nie zapychaja cie te kremy
biala17a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując