Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie chcę już więcej ostrzy do maszynek !!! :) :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-22, 11:40   #24
28nana
Raczkowanie
 
Avatar 28nana
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 477
Dot.: Nie chcę już więcej ostrzy do maszynek !!! :) :)

Cytat:
Napisane przez reniferek01 Pokaż wiadomość
Do mnie też dzwoniła jakaś babka oferując szwajcarskie maszynki blablablabla jak grzecznie podziękowałam to zaczela sie gadka a dlaczego, moze jednak sie skuszę blablabla. Na szczescie na nic się nie zgodziłam. Innym razem dzwoniła inna babka oferując biżuterię. Gadka podobna
Teraz jak widze, że dzwoni numer zastrzezony i po odebraniu jest chwilowa cisza albo leci melodyjka to się rozłączam. Szkoda czasu.
Zastanawia mnie natomiast skąd mają mój numer :/
wystarczy że zagłosujesz w jakimś konkursie sms, wypełnisz formularz rejestracyjny w konkursie internetowym, wyślesz aplikację o pracę, zakładasz konto e-mail gdzie proszą o podanie tel kom...

zauważcie że w 99% ww. przeze mnie zdarzeń zawsze widnieje klauzula o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych którą koniecznie trzeba zaznaczyć żeby móc dokończyć rejestrację
__________________
Bo kozdo rzec mo dwie stróny: dobróm i złóm. (..) Dysc leje - to dobre dlo tych, co im buroki wysychajóm. Słónko świeci - to dobre dlo tych, co akurat siano susóm. Ale, co powiy o słónku tyn, co mu buroki wysychajóm, a o dyscu tyn, co siano susy? Syćko jest względne.
28nana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując