Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-05, 16:24   #2792
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Mam Diora 005 Icy White - jest to idealnie śnieżnobiały ale półtransparentny cień. Jest bardziej opalizujący, drobinkowo-mieniący i rozświetlający niż perłowy. Daje mgiełkę koloru i rozświetlenia a nie biały placek na powiece. Jest trwały i idealnie nadaje się zarówno jako cień podkładowy pod inne cienie jak i do rozświetlania w wew. kąciku i pod łuk brwiowy.
Cienie pojedyncze Diora dzielą się na perłowe, metaliczne i iskrzące. Mam jeszcze 445 Green Tropic i jest to własnie perłowy cień jest zupełnie inny niż Icy White.
Poczytaj KWC, tam jest wiele opinii właśnie o tym białym cieniu.
No i wlasnie ten nieszczesny cien przechwycil mi UC w Bytomiu!!! Ja nie wiem czy oni tam nie maja co robic??? Tylka cla cla i cla!!! Przyszly mi juz 3 paczki przez Warszawe, zadna nieoclona, a ta nie wiem jakim cudem znalazla sie w Bytomiu i bach!!!

To moja pierwsza oclona paczka, czy wystarczy mail z tlumaczeniem czy mam tez robic jakies skany? Tylko mi tam napisali, ze mam wyslac maila z potwierdzeniem zlozenia zamowienia i z tlumaczeniem, nic nie pisali o dolaczeniu czegokolwiek. Myslicie, ze to wystarczy?

Aha, zapomnialabym dodac. Przyszedl do mnie dzis Dior Shimmer Rose Diamond. Zamowiony tydzien temu w niedziele. Jest identyczny jak na tych fotkach zalaczonych tu lub w watku Diorowskim. Musze powiedziec, ze moze uzyskanym kolorkiem przypomina odrobine inne rozswietlacze (np mialam kulki Glazel rozowe i byly ciutke podobne) ale za to jakosc jest duzo duzo lepsza. Nie znika, w ogole nie wyblakl od rana. Takze jestem zadowolona.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora