Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-30, 14:57   #4093
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość
Niech Młody szybko zostanie podróżnikiem , trzymam kciuki!
Swoją drogą... czy doszedł do Ciebie mój mail wysłany ze stanów?

Strasznie mnie łamie dziewczyny..albo ten jet lag to prawdziwa zaraza albo rozwala mnie jakaś choroba. Zakopałam się w kocu, wzięłam aspirynę i liczę że przejdzie. I jeszcze mam okres więc wszystkie nieszczęścia świata ratuunku, nie mogę się na poczatek pracy rozłożyć...


A teraz rozkmina...proszę o uwagę
W ramach energetycznego kopa pracowego zaczęłam rozpisywać nowy budżet. Drugi kop to książka Szafrańskiego i Mniej (które nadal jest moim zdaniem najlepszą książką w temacie minimalizmu).

Korci mnie by nadchodzący rok zrobić takim super minimalistycznym i oszczędnym. Żeby poniekąd powtórzyć eksperyment z Mniej i spróbować wykaraskać się z jednego długu. Wiem, że nie spłacę go całego w ciągu roku ale mogę cały proces bardzo przyśpieszyć.

Najwięcej wydaję na podróże ( tegoroczny bilans też to pokazuje), przy umowie o pracę nie będę aż tak często jeździć. Na styczniowy wyjazd mam już odłożoną kasę, kolejne wakacje pewnie dopiero jesienią 2017 jak nazbieram dni urlopowych . Poważnie się zastanawiam...czy to się może udać
oby kciuki daly rade
maila nie dostalam zadnego buu... gdzie on sie zapodzial? buu...

dzialaj dzialaj oszczednosciowo, zawsze lepiej probowac niz potem zalowac ze mozna bylo ale sie nie chcialo


u nas odkrylismy nowe pole do oszczedzania
okazalo sie ze Tz moze kupowac w pracy wypasne obiady na wynos dla mnie za smieszna kwote bo firma subsydiuje posilki. Podliczylam i moze uda sie zaoszczedzic ponad 2/3 naszysch wydatkow na jedzenie miesiecznie. Udalo sie tez znalezc tanie ubezpieczenie na auto oraz obnizylismy zuzycie pradu i gazu wiec jest dobrze

no i odeszly spore wydatki na autostrade i paliwo kiedy jestem na urlopie, wiec idziemy z oszczedzaniem na wynik ;D
favianna jest offline Zgłoś do moderatora