Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - stroj meski/ sportowy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-28, 19:37   #17
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: stroj meski/ sportowy.

Cytat:
Napisane przez Goska_88 Pokaż wiadomość
skoro już nawiązałaś to mojej wypowiedzi to napisałam wyrażnie, że ubiór odpowiedni dla chłopaka w tym wieku z tego co się orientuje to autorka zaznaczyła w jednym ze swoich wieszaków, że jej "Pulpecik" ma 23 lata więc spokojnie może się tak ubierać, jednak facetom po 30stce myślę, że już nie przystoi stylizowanie się na "młokosa"
Ja również swojego faceta nie ubieram w graniaki, Ba! On ich nie cierpi! Ale już jest w tym wieku, że nie wypada mu się ubierać w bawełniane szorty, kolorowe tiszerciki i czapeczki z daszkiem

Druga sprawa, w której masz absolutną rację to to, że na bieliźnie, butach, torebkach i kosmetykach nie powinno się oszczędzać.
I owszem.
Ale ja nie miałam zamiaru negować tego co piszesz i nie nawiązałam głównie do Twojej wypowiedzi, tylko we wszystkich wieszakach "pulpecika" dziewczyny właśnie krytykują, że gdzie ten męski styl, same "najki", co to za styl, itp. W wieku 30lat faktycznie nie pasuje styl na "młokosa", ale sportowy jak najbardziej, po prostu mniej młodzieżowy
__________________
"W nocy, gdy cały dom już śpi. Stukostrachy, Stukostrachy pukają do drzwi. Chciałbym stąd uciec, lecz boję się, że Stukostrach zabierze mnie."

www.pustamiska.pl

www.karmimypsiaki.pl

Edytowane przez Eshi
Czas edycji: 2012-12-21 o 21:44
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora