Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-24, 15:08   #2360
talus
Wtajemniczenie
 
Avatar talus
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 101
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość

Cena ponad 20 zł, ale jest bardzo wydajny (mam go od września). Jest lejący, ma kolor musztardy i śmierdzi siarką. Ładnie się pieni, rzeczywiście działa jeśli stosujesz przez te 3 tyg regularnie. Zmniejszył mi świąd głowy, objawy ŁZS i łupieżu. Skóra jest w końcu normalna. Niestety włosy są po nim jak siano, dlatego jak go używam ZAWSZE nakładam jakąś odżywkę (teraz avon nawilżajacą) i wtedy włosy dają sie rozczesać I co najważniejsze! Nie przetłuszczaja sie po nim włosy nawet do 3-4 dni czy więcej to nie wiem bo ja ciagle drapię głowę chyba z przyzwyczajenia Ogólnie polecam Teraz mam Selsun blue i polytar stosuję tylko raz na parę tygodni lub jak dostanę ekstra ŁZS, ale od kiedy stosuje te szampony to mi się to nie zdaża. Taka różnica że Selsun blue można stosować codziennie a Polytar nie. Po Selsun blue włosy są zjadliwe ładnie się rozczesują i nie śmierdza jak po Polytarze
Dziękuje mi właśnie najbardziej zależy na zmniejszeniu przetłuszczania i wahałam sie czy go kupić, ale chyba spróbuje. Koszt nie jest duży, a może pomoże
__________________
Niektóre szczyty można pokonać tylko razem..


Na
talia
talus jest offline Zgłoś do moderatora