Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-04, 13:46   #3726
JoannaLN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 76
Smile Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziś dopiero po raz pierwszy wypowiadam się w tym wątku, dlatego też przede wszystkim pozdrawiam wszystkie minerało-edemowo-maniaczki ). Podczytuję watek od dłuższego czasu, dziękuję Wam dziewczyny, bo dzięki Wam natrafiłam na EDM. I tak jak Wy, nie mogłam się oprzeć robieniu kolejnych zamówień (najpierw próbek - czasem trafionych, czasem nie). Mam już niezłą kolekcję (tak jak zapewne każda z Was). Kocham się we Flattym (choć nie zwierzam mu się )) od tego mam psie uszy. A piszę dlatego, że chciałabym podzielić się z Wami moimi obserwacjami dotyczącymi funkcjonowania urzędów celnych a i przy okazji pochwalić się, że właśnie dziś przyszło moje kolejne zamówienie z EDM, złożone, uwaga: 29 stycznia! Tempo piorunujące. A teraz do rzeczy: może to drobiazg, ale na pięć zamówień (3 to były próbki), 2 zamówienia większe (ok. 20 dolarów - bez kosztów przesyłki), te próbkowe przechodziły przez cło (pieczątka), a te większe - chyba nie - żadnej pieczątki. Nie będę Wam pisać o mojej kolekcji, same lepiej ode mnie orientujecie się w kolorach, odcieniach, ja wybrałam ostatecznie swoją ulubioną formułę (original glo), swoje kolory - multi tasking i ivory. Mam jeszcze co nieco do przetestowania (z tej przesyłki).
To tyle, co chciałam Wam napisać. Dziękuję za ten wątek. I będę Was stale podczytywać po ciuchutku. Kiedy zrobię sobie wykaz nieodpowiadających mi formuł i kolorków, pojawię się znów, by zaoferować Wam swoje próbki. Może Wy na tych moich nietrafionych skorzystacie. Pozdrawiam.
JoannaLN jest offline Zgłoś do moderatora