Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-22, 22:58   #1191
aniany
Rozeznanie
 
Avatar aniany
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: USA, czasami Polska....
Wiadomości: 606
GG do aniany
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
nieee, to nie były z orzeszkami, bo takie w Polsce też są. to były jakieś inne. z masłem orzechowym? nie wiem
Hehe, z maslem orzechowym tez sa

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
próbowałam zdjęcia małego brata wrzucałam działało chwilowo bo dziewczyny tu tyle tematów werują, że jak chce coś powiedzieć to już kolejny temat
a kulek nie mam i nigdy nie widziałam ale to musi być coś wow skoro tyle dziewczyn tutaj za nimi szaleje, a te motyle to ja nawet nie wiem jak tego szukać
Ja wiem ze tematy sie zmieniaja dziennie, ale to fajnie, bo bardzo duzo rzeczy moge sie od Was nauczyc
A z tym wkupowaniem sie, to wydaje mi sie, ze dopuki sie kogos bardziej nie pozna, niz tak tylko powierzchownie, to trudno pisac razem, tzn. mowie o tym, ze dziewczyny sie znaja od dawna, i taka aniany nagle urywa sie z choinki, wpada im na watek, to nie dziwie sie ze trudno sie wbic w rytm.
Ale bede prubowac conieco juz o mnie wiecie z poprzedniej czesci.

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Czy my na pewno mówimy o Meteorytach? No zwariowała baba posikam się żeby je mieć ale i tak nie pozwolę w formie darowizny, po prostu MUSISZ coś chcieć w zamian. Zaraz PW skrobnę tylko włosy wysuszę w końcu...


Ferg moje poddasze na pewno nie umywa się do tego pierścionka więc Ci nim pupy zawracać nie będę, zobaczysz innym razem [COLOR="Silver"]
Viol, spokojnie
Pisz priva, ale odpisze Ci dopiero po powrocie do domu bo powoli wychodze juz z pracy.
aniany jest offline Zgłoś do moderatora