Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-28, 21:48   #2057
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
No tak kochana gdyby on chciał pozostać tak jak na początku to bym przy nim została ale wypłukuje się szybko no i moich odrostów nie pokrywa jak całości.Widać na odrostach ze robi je rude.Wiedz nie mam wyjścia,a po za tym mam w pracy parę blondynek takich jaśniutkich i nie mogę się na nie napatrzeć.Piękne maja te blondy wiedz znowu się napaliłam.Ale teraz będę bardziej rozważna i nie bam sobie włosów zniszczyć.
rozumiem kochana no to rob jasniutki blondzik żebyś była zadowolona w pełni a chcesz spróbować c12? bunny jak dała fotki to ta farbka robi odrost na taki zloty blond, miedziany wiec nie wiem czy by Ci odpowiadało..

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
infatuated a jak ten podkład KOBO współgra z cera- łatwo się rozprowadza czy jest tępy?
Nadaje się dla suchej skóry?
Mocno kryje czy tonuje?
on jest matujący z założenia, także pewnie nie nawilża odpowiednio dla suchej skóry. Ja mam mieszaną i oczekuję dobrego matu wiec mam nadzieje, że się sprawdzi. Jak się nakłada to jutro powiem bo aż z ciekawości nałożę(dziś już mam krem na noc wiec nie bede sie bawic;p ) ale zobacz z KOBO są jeszcze dwa inne podkłady-może tamte są bardziej do suchej skóry

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Miałam wstawić fotkę w świetle dziennym po moim farbowaniu ok.2 tygodnie temu Natural and easy champagne jestem zadowolona
bardzo ładny kolorek

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
204? A te matujace nie mialy nr 01, 02 itd? Bo 204 to chyba inny, nie matujacy? Coffe hehe no wlasnie a patrzylas na niego tez? i co za ciemny? Mam nadzieje, ze lirene Ci podpasuje Ja jutro ide do natury po pracy i od razu farbe kupie


na tubce jest napisane KOBO professional matt make up wiec ten co mówiłysmy. Jak patrzyłam kolorki to jest 5 do wyboru - 101 ivory, 102 medium beige, 103 sunny beige, 104 coffee beige i 105-nie pamietam moze 01, 02 to na koncowke numeracji patrzyłas?
porównywałam tylko 102 i 103 i w koncu wziełam jasniejszy bo po 1.jak coś da się poprawic bronzerem a po 2 ten sunny beige jakoś pomaranczowy na rece mi się wydawał ahh ale się nie mogę doczekać zeby go przetestowac tak nawiasem mówiąc, to róże maja bardzo ciekawe
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora