Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-07, 20:11   #2561
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
z sante faktycznie co nieco widzialam, ale nie kupowalam poki co, bo pelno starych lakierow jeszcze mam. i obawiam sie, ze ichni zmywacz by sobie z tymi lakierami nie poradzil... nie wiem czy slusznie
lakier sparitual nie ma podobno tych touloulow czy jak to sie nazywa... i formaldehydow i takich tam... i jako barwniki stosuja wyciagi z dzikich roslin, prochy wystepujace w naturze itp... no i maja sliczne kolory, sa wytrzymale i w ogole i drogie ale jak tylko pokoncze zapasy, to bede kompletnie naturalna rowniez w tym zakresie
ostatnio obiły mi się o oczy lakiery, których bazą była woda...ciekawe to było, niestety nie zapisałam sobie i muszę poszukać jeszcze raz
są jeszcze lakiery ZOYA, które reklamowane są jako pozbawione szkodliwych substancji

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=bgUMJAbggS8
Może się przyda. To przepis na bazę domowej roboty.

Co do zmywacza to chyba powinno. Chociażby ze względu na bardzo wysuszające działanie acetonu.

promolcia

Daj proszę znać czy paczuszka z próbkami dotarła.
Ja chętnie połaszę się na tą resztkę Glyco A, bo trochę się obawiam stosowania. Triacneal niczego dobrego nie przyniósł prócz skóry jak papier.
nic jeszcze do mnie nie dotarło
jak będę wysyłać do Ciebie paczuszkę to jeszcze napiszę pw i mi to przypomnisz...ok?

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
mam zmywacz Sante i go kocham. Pachnie pięknie, owocowo. Nie zmywa jedynie lakierów z brokatem, a tak ze wszystkimi daje radę
Dzięki temu zmywaczowi i braku okropnego zapachu polubiłam malować pazurki.

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------



dziś otworzyli, więc czekamy na ochotników
ooo, dobrze wiedzieć, że się spisuje. cena to coś między 20 a 30 zł...dobrze kojarzę?

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Bo na wątku alterrowym już dwie osoby zauważyły u siebie braki tej odżywki w wielu Rossmannach. Ja nie zwróciłam uwagi dziś jak byłam, ale tak lubię tą odżywkę i nie chcę, żeby ją usuwali ze sprzedaży




Ja z Elmexu nie zrezygnuję nigdy bo... się boję Mam mega super extra epicko nadwrażliwe zęby - zbadane przez kilku dentystów i nie znaleźli przyczyny - miewam okresy gdzie nawet nie mogę mówić (najczęściej zimą), nie mogę oddychać przez usta, praktycznie cały czas mnie lekko bolą w ten specyficzny dla wrażliwych zębów sposób. Nie tylko po kontakcie z zimnym czy gorącym, cały czas. Elmexu używam od zawsze, jest po nim znośnie, więc wolę nie ryzykować Raz zaryzykowałam z Sensodyne i nie mogłam mówić przez ból jaki mi po tej paście pozostał.
matko jedyna, nie zazdroszczę Ci tych wszystkich rewelacji cerowo-zębowych
ale myślę, że każdy z nas ma jakieś mole co go gryzą

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Ania bierz maskę. Dobra maska nie jest zła, nie? Ej a moje włosy strasznie się puszą... dbam o nie jak o jajko, delikatnie czeszę, nakładam masła, oleje a one wariują... Może to przez pogodę. Wczoraj podcięłam końcówki i mam nadzieję, że już się nie rozdwoją. Czekam też aż wypłucze mi się w końcu Casting z włosów, bo strasznie mi zrudziały. Moje włosy cholernie długo trzymają pigment. Już minęło jakieś 4-5 tygodni od malowania, włosy myję codziennie, a szampon ponoć do 28 myć. Na dole zdjęcie włosów przed ścięciem. Marzy mi się normalny ciemny brąz, mój naturalny i piękna tafla gładkich włosów
moje kłaki są identyczne pod względem długości i kształtu fryzury jak na Twoim zdjęciu, zbieram się już od tygodnia żeby je podciąć i jakoś żaden fryzjer nie chce mi wyrosnąć na drodze
są jednak zdecydowanie cieńsze i też ciągle się puszą
z jednej strony lubię kosmetyki które zwiększają objętość włosów, ale w moim przypadku bardzo często większa objętość = spuszenie, z drugiej strony jak używam czegoś proteinowego to włosy są płaskie jak kapcie i wyglądam jak dziad
i weź tu człowieku znajdź złoty środek
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora