Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-20, 11:01   #3558
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
A Młoda do której chodzi klasy? 3 gimnazjum? Bo jak tak to faktycznie jest moją rówieśnicą

Może trochę za infantylna jestem na książki z wyższej półki. Lubię od czasu do czasu poczytać coś psychologicznego, nie tylko Zmierzch i inne takie albo po historyczne też chętnie sięgam (Krzyżacy ), ostatnio czytam Cień Wiatru Zafóna, a wcześniej były Wojny Świata Wynurzonego, świetna książka fantasy. Jedną z moich ulubionych jest Pamiętnik Narkomanki i Sekretne życie pszczół.

.
Do liceum poszła w tym roku, ale z grudnia jest (jak ja)

To niezły rozstrzał.
Krzyżaków nie zdzierżyłam, więc podziwiam.

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Nigdy nie czytałam "książek dla nastolatek". nawet jak byłam nastolatką. Nie czytałam i nie czytam żadnych romansów, historyjek miłosnych ani niczego takiego. jakoś mnie nie ciągnie i nie potrafię się wczuć i zaraz mi się nudzi
Hehehe. Mnie tez nudziły zawsze. Chociaż teraz zaczełam sięgać- np Zmierzch czy Potter.



Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

ja to z seriali tylko Dr House, a tak to jak matula przyjdzie i jestem zmuszona
Po jednym niecałym odcinku miałam dość....

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Baaardzo lubię. Polecam też "Grę Anioła" tego samego autora. podobała mi się nawet bardziej niż Cień...
I poluję teraz na "Więzień nieba", też Zafona, ale jeszcze nie ma w mojej bibliotece
O tak. Super to jest
Podobne książki lubimy chyba.

Znasz "Malowanego ptaka"?
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora