Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-23, 11:34   #571
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Czelz Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o pomoc...
Kończy mi się właśnie bb krem skin79 ślimakowy. W sumie mi pasował jakby się uprzeć ale mam ochotę na coś nowego, mam nadzieje, że lepszego. Używałam już skin79 orange, scandal, skinfooda platinium gapre (za ciemny).
Generalnie odcienie wyżej wymienionych skinów mi pasują, więc potrzebuje czegoś jasnego, z wysokim spf (najlepiej 45-50), średnim lub mocnym kryciem no i żeby nie zapychał najlepiej.....
Zastanawiam się nad Hada Labo BB Moist Emulsion SPF50... czy któraś z Was używała? Zapycha? Jak z kryciem i odcieniem? A może coś innego? Już nie mam siły szukać ciągle jakiś lepszych bb kremów, a dalej nie znalazłam swojego ideału (no tak,mam mały kryzys w poszukiwaniach- tracę nadzieję na ideał ). Bardzo bym chciała przestestowac Liloele dollish ten zielony taki, on ma niskie spf ale to nic, tylko obawiam się, że byłby za ciemny, tzn. takie opinie czytałam
A może coś z Mizona? Albo dr Jart? Już sama nie wiem, ręce mi opadają, dlatego zwracam się do Was z prośbą o jakiekolwiek propozycje
A może chcesz potestować próbki bez ryzyka kupienia opakowania w ciemno? zapraszam na wątek Kupujemy BC Creamy, właśnie rozbieramy Jarty, mogę Ci zrobić też próbkę zielonego Lioele ze swojej butelki.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora