Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Atrederm
Wątek: Atrederm
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-24, 09:52   #3100
_cherry_
Rozeznanie
 
Avatar _cherry_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 830
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez tekanan Pokaż wiadomość
Ja, zresztą jak co weekend mam załamanie.
Stosuję Atrederm zazwyczaj w środę, czwartek, piątek, więc łuszczenie i inne atrakcje dopadają mnie właśnie teraz. Chciałbym już, żeby twarz była doprowadzona do fajnego stanu, który mógłbym już tylko podtrzymywać, ale około miesiąca temu skończyłem jedną buteleczkę o stężeniu 0.025 i przerzuciłem się na 0.05, więc resztki tego co miało wyleźć wyłażą pod wpływem silniejszego działania. Z jednej strony odkąd zacząłem przygodę z Atredermem to wiem, że wszystko co pojawia się na mojej twarzy to efekt oczyszczania, ale za niedługo zrobi się cieplej i chciałbym już móc pochwalić się ładną twarzą.
No nic, stosuję lek dalej i czekam
Pewnie Cię nie pocieszę, ale tez nie wiem jak bardzo miałeś zanieczyszczoną cerę, bo ja przy stosowaniu zoraku długo miałam wysyp, w sumie trwał dwa miesiące, ale po miesiącu był coraz mniejszy i o wiele mniej uciążliwy niż na początku.

Ehhh a ja właśnie zauważyłam że trochę się przypaliłam atre w jednym miejscu :/

Jakie filtry stosujecie? Pora niezbyt przyjazna na zaczynanie retinoidów ale moja cera czekać nie może. Zakupiłam biodermę w sprayu, oczywiście spf 50, ale czaję się na mleczko ducraya, tylko nie wiem jak się będzie zachowywać na cerze podrażnionej przez atre.

Edytowane przez _cherry_
Czas edycji: 2013-03-24 o 09:53
_cherry_ jest offline Zgłoś do moderatora