Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-28, 21:11   #3435
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
goldika skad jestes z mazowieckiego?
30km od Warszawy jak dokladnie to na pw moge napisac

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Ja też bardzo lubię ślimaka mizona
Pytałaś też wcześniej o bb ze skin79 i ja go mam i używam od miesiąca codziennie z przerwami na testowanie nowości
Właśnie po jego użyciu jak zmywam twarz czuję że skóra jest mięciutka i gładka bardzo lubię ten efekt sam bb jest dla mnie praktycznie idealny pod względem krycia, trwałości, konsystencji i wykończenia (nie pudruję go bo wygląda u mnie gorzej). Natomiast mam mały minus do koloru, bo on jednak różowieje na twarzy. Powiem Ci że albo teraz mniej zwracam uwagę albo się przyzwyczaiłam bo już mnie to tak strasznie nie razi a i jeszcze jeden minus-strasznie nie podoba mi się zapach tego bb, teraz już przywykłam ale początkowo oddychałam buzią jak go nakładałam

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------


Kurcze ja jak mam mega przesuszoną skórę to używam kremu z sylveco brzozowo-nagietkowego z betuliną-on pozostawia tłustą warstewkę i dlatego kłądę go na noc. Mimo że mam tendencję do zapychania on mi krzywdy nie zrobił nawet przy codziennym używaniu
kurcze to u mnie sie nie sprawdzi bo ja jestem zolty zolcioch. Zaden z ktorym mialam do czynienia do tej pory nie byl wystarczajaco zolty ale juz az tak mi nie zalezy. Ale roz odpada... wtedy odcina sie strasznie:/
tez uzywam tego Sylveco na noc co jakis czas
goldika jest offline Zgłoś do moderatora